Prezentownik Świąteczny

0

 

 

🎅

Świąteczne prezenty dla niej

Czasmi może być to drobiazg, czasami czekamy na coś wyjątkowego, wymarzonego , a najczęściej kochamy i cenimy prezenty od serca, takie zwyczajne do codziennego użytku i właśnie w tych codziennych czynnościach przypominające nam o sobie i o konkretnej osobie, która Nas obdarowała. Pijąc kawę z termicznego kubka, czy porządkując biżuterię na wieczór lub podlewając kwiatki designerską konewką Blomus , właśnie wtedy jesteśmy sobie bliscy :

🎁

1. Organizer na biżuterię   2. kubek termiczny 3. herbaty organicznezestaw herbat organicznych 4. brelok PANTONE  5. parasol kot  6. kubek skrzydła  7. leżanka ogrodowa 8. konewka  9. kubek Pantone   10. lampion porcelanowy 

 

Świąteczne prezenty dla niego

Prezenty dla niego, hmm pisze z perspektywy kobiety która również szuka zawsze prezentów dla niego i patrzę na to podobnie jak dla prezentów dla niej, gdyż również uważam, że te najpiękniejsze to te , które codziennie użytkujemy, ale pamiętajmy, że mężczyźni lubią gadżety, także czasem sprezentujmy designerski otwieracz do butelek, czasem ramkę na zdjęcia dokładając oczywiście nasze ulubione, a czasem butelke termiczną, którą on weźmie na trening czy do pracy, bo to wszystko przecież dla niego .

🎁

1. Kule magnetyczne na biurko2.  brelok kompas  3.wizytownik+stojak   4.hantla       5.korkociąg   6.otwieracz   7piersiówka  8.stojak na wino9. ramka 10.butelka termiczna

 

 

 

Świąteczne prezenty dla Ciebie 🎁

Wybieraj spośród całego asortymentu, codziennie będziemy uzupełniać dział promocji , a tymczasem wzbogacamy dział KOLEKCJI ŚWIĄTECZNEJ !

🎁

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl