Poduszka ogrodowa prostokątna 60cm Coal STAY BLOMUS

Dostępna ilość: 10
Wysyłka w: 72h
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 249,00 zł 249.00
ilość szt.
Zyskujesz 24 pkt [?]
Ocena: 0
Producent: BLOMUS
Kod produktu: B62013

OPIS PRODUKTU

Blomus poduszka podłużna outdoor do wypoczynku, odpoczynku i relaksu , idealne uzupełnienie serii mebli ogrodowych STAY.

Poduszka wraz z wypełnieniem ma wymiary ok. 60x25x15cm

Poduszki STAY wykonane z hydrofobowego materiału w purystycznej szarości sprawiają, że możesz się całkowicie zrelaksować. Wysokiej jakości, odporny na warunki atmosferyczne materiał jest łatwy w pielęgnacji i odporny na promieniowanie UV. Poduszki są również dostępne w kształcie kwadratu i dwóch innych odcieniach szarości, które można cudownie ze sobą łączyć i stylowo ulepszać leżaki na zewnątrz.

Zostań ze mną! Kolekcja STAY uwodzi Cię do pozostania i relaksu oraz cieszenia się ciepłą porą roku na zewnątrz.

Poszewka poduszka posiada zamek błyskawiczny, wypełnienie stanowi miękkie włókno poliestrowe o wysokim współczynniku odbicia, co sprawia, że poduszki są ciągle puszyste..Meble idealnie sprawdzają się na zewnątrz, do ogrodu, na taras jak również będą idealnym uzupełnieniem pomieszczeń domowych.

Hydrofobowy materiał z którego są wykonane jest odporny na warunki atmosferyczne - światło UV i wodę, ponadto jest bardzo wytrzymały i na długo zachowuje swój wygląd. 

Tkanina zewnętrzna to najwyższej jakości poliester. Powłoka poliakrylanowa (PA) czyni obicie wyjątkowo trwałym i odpornym na promienie UV.

  • Odporność na światło zgodnie ze standardem ISO 105B02 ma wartość 6 w skali od 1 do 8, w których 8 jest najwyższą możliwą wartością. Oznacza to, że w polskich warunkach atmosferycznych kolor zachowa trwałość przez lata.
  • W teście na ścieralność tkaniny osiągnięto wynik 30 000 cykli Martindale. To ok 15 lat standardowego użytkowania, podczas których tkanina wygląda jak nowa ( 2 000 w teście Martindale to ok. rok zwyczajnego użytkowania np. fotela).

Meble ogrodowe Blomus są lekkie oraz modułowe, seria oferuje kilka elementów w trzech kolorach. Seria wypoczynkowa Stay to nie tylko świetne rozwiązanie do aranżacji balkonów, tarasów i loggi, ale także stref wypoczynkowych w firmach czy hotelach. 

INSTRUKCJA PIELĘGNACJI MEBLI STAY:

  • Osiadły kurz wystarczy zetrzeć miotełką
  • Plamy należy usuwać miękką ściereczką i zimną lub letnią wodą ( poniżej 38°C)
  • Wilgotne plamy należy usunąć / osuszyć suchą szmatką
  • Suszyć na powietrzu, nie zaleca się poddawania tkaniny działaniu wysokiej temperatury
  • Można ostrożnie prasować w niskiej temperaturze

Aby cieszyć się meblami ogrodowymi STAY przez długi czas, zalecamy regularne stosowanie wysokiej jakości impregnatu do tkanin outdoorowych marki Blomus, pokrywając nimi materiał oraz szwy.

---------------------------------

Blomus to najwyższa jakość, która widoczna jest w każdym z oferowanych przez nas produktów. Sprawdzona metoda łączenia tradycyjnego materiału i nowych technologii produkcji jest gwarancją sukcesu, a regularny rozwój technologiczny pozwala marce piąć się coraz wyżej, osiągając tym samym powodzenie w sprzedaży i międzynarodowy sukces. Najbardziej charakterystycznym materiałem używanym do tworzenia produktów marki Blomus jest stal nierdzewna o dwóch podstawowych wykończeniach: polerowanej lub szczotkowanej (matowej). Marka Blomus troszczy się o swoich klientów dbając nie tylko o dobrze pojętą użyteczność produktów, ale także o ich ponadczasowe piękno. Codzienna realizacja hasła: Pure life, pure materials, staight design z ostała doceniona i wielokrotnie nagradzana przez jury międzynarodowych konkursów w dziedzinie designu.

Poduszka z serii Stay marki Blomus. Poduszka jest idealnym dopełnieniem łózka lub leżanki z tej samej serii. Wykonanie z materiałów najwyższej jakości. Poszewka - łatwy w czyszczeniu poliester, odporny na warunki atmosferyczne i ścieranie, wypełnienie - włókna poliestrowe o wysokim współczynniku odbicia.

 

Długość /mm/: 700
Szerokość /mm/: 300
Wysokość /mm/: 155
Materiały: Tkanina wodoodporna

Bezpieczeństwo

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Zamówienia powyżej 249 zł

bezpłatne

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

  • ZACHWYĆ SIĘ KOLEKCJĄ RAW!

Promocje
Kubek termiczny 100ml Espresso Macchciato PANTONE Macchiato Cup Warm Gray 2 C
Kubek termiczny 100ml Espresso Macchciato PANTONE Macchiato Cup Warm Gray 2 C

71,10 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 75,05 zł
szt.
Notes duży PANTONE czerwony RED 2035 Notebook large
Notes duży PANTONE czerwony RED 2035 Notebook large

98,10 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 98,10 zł
szt.
Notes duży PANTONE chłodny szary COOL GRAY 9 Notebook large
Notes duży PANTONE chłodny szary COOL GRAY 9 Notebook large

98,10 zł

Cena regularna: 109,00 zł

Najniższa cena: 98,10 zł
szt.
Kubek podróżny 430 ml PANTONE To go cup Light Pink 182
Kubek podróżny 430 ml PANTONE To go cup Light Pink 182

161,10 zł

Cena regularna: 179,00 zł

Najniższa cena: 161,10 zł
szt.
Karafka JULIEM, 1l
Karafka JULIEM, 1l

426,55 zł

Cena regularna: 449,00 zł

Najniższa cena: 426,55 zł
szt.
Uchwyt na zdjęcie PAT
Uchwyt na zdjęcie PAT

65,55 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 65,55 zł
szt.
Pojemnik LIM, L
Pojemnik LIM, L

236,55 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 236,55 zł
szt.
Cooler na butelkę COLLINI
Cooler na butelkę COLLINI

189,05 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 189,05 zł
szt.
Podstawka ze szpikulcem na świecę RADIUS, L
Podstawka ze szpikulcem na świecę RADIUS, L

189,05 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 189,05 zł
szt.
Owca LOTTE, beige Philippi
Owca LOTTE, beige Philippi

65,55 zł

Cena regularna: 69,00 zł

Najniższa cena: 65,55 zł
szt.
Pieprzniczka HAMBURGER
Pieprzniczka HAMBURGER

113,05 zł

Cena regularna: 119,00 zł

Najniższa cena: 113,05 zł
szt.
Stojak na wino STAND
Stojak na wino STAND

236,55 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 236,55 zł
szt.
Zestaw 2 miseczek ELBHARMONIE Philippi
Zestaw 2 miseczek ELBHARMONIE Philippi

284,05 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 284,05 zł
szt.
Taca TRINIDAD, S
Taca TRINIDAD, S

236,55 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 236,55 zł
szt.
Misa MARGARETHE M stal nierdzewna polerowana Philippi
Misa MARGARETHE M stal nierdzewna polerowana Philippi

331,55 zł

Cena regularna: 349,00 zł

Najniższa cena: 349,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl