Poul Pava "BE GOOD TO OTHER PEOPLE" szalona porcelana i zastawa stołowa aida denmark

0

Czy znasz szaloną porcelanę Aida sygnowaną przez duńskiego artystę Poul Pava ? Niepowtarzalny design zawsze w zestawieniu z poczuciem humoru

MUSISZ TO MIEĆ !  

🖤🖤🖤

kilka słów o autorze :)

Poul Pava to duński artysta, który specjalizuje się w naiwnym i spontanicznym stylu, w którym zderza się ze swoimi dziecinnymi wyobrażeniami i rysunkami ludzkiej postaci. Linia Poul Pava jest często postrzegana przez nowych artystów, którzy są silnie zainspirowani jego oryginalnym wszechświatem.

Maluje od 20 lat i może dodać wiele tytułów do swojej wizytówki, w tym: Poeta, felietonista, muzyk jazzowy i wiele innych. Poul Pava opisuje swój motyw jako "dziecko w każdym z nas", a aida używa swoich rysunków, aby stworzyć kontrast na cienkiej porcelanie. Jego niesamowity świat obrazów i kolorów obejmuje kubki termiczne, kubki do espresso, miski, talerze, talerze, obrusy, podstawki i serwetki.

Kolekcje porcelany Poul Pava znajdziecie w naszych kolekcjach producenta AIDA-DENMARK

Zastawa stołowa autorstwa Poul Pava podzielona jest na 4 serie:

Great Guys - Nowoczesna seria graficzna artysty Poul Pava z perłowej porcelany i ciemnej kamionki do nakrycia stołu. Neutralne nordyckie odcienie w połączeniu z zabawnymi pociągnięciami tworzą surowy i minimalistyczny wygląd, który pasuje do nowoczesnego wnętrza charakteryzującego się jasnymi tonami i czystymi liniami. Twoja szansa na ustawienie ekscytującego i stylowego stołu śniadaniowego z odrobiną humoru.

zastawa stołowa poul pava great guys

 

Be friends - Poul Pava i ilustratorka Tamara Lara Furrer stworzyli wraz z 13 kolorowymi postaciami nowy wszechświat projektowania artystycznego we współpracy z Aidą. Seria nazywa się „bądźmy przyjaciółmi” i ma wszystko do nakrycia pełnego stołu z kubkami termicznymi, kubkami do kawy, talerzami, miskami, karafkami, stojakiem na ciasto, wazonami i innymi.

poul pava porcelana aida 

 

Original Icons - aida wprowadza na rynek oryginalne i najlepiej sprzedające się dekory z Poul Pava przez aida. Pierwotnie zapoczątkowany w 2008 roku jako początek współpracy pomiędzy Poul Pava a aida. Kubek termiczny z oryginalnych ikon jest dostarczany w dopasowanych dekoracyjnych puszkach - szczegół, który przy pierwszym uruchomieniu był wielkim wkładem w sukces serii.

porcelana original icons aida

Pure Friends - Poul Pava, dzięki swoim charakterystycznym postaciom, stworzył biały artystyczny wszechświat we współpracy z Aidą. Biała seria porcelanowa Pure Friends przedstawia kubki do kawy, filiżanki do espresso, kubki, talerze, talerze, szklanki i wiele innych.

pure friends aida mantecodesign

  

aida denmark

aida denmark

aida denmark

 

AIDA-DENMARKaida denmark porcelana

aida denmark porcelana

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl