Pojemniki do przechowywania zabawek. Play&Go czyli zabawa i porządek. Jak zachęcić dzieci do sprzątania ?

0
Pojemniki do przechowywania zabawek. Play&Go czyli zabawa i porządek. Jak zachęcić dzieci do sprzątania ?

Kolekcja worków na zabawki ma za zadanie nie tylko utrzymać porządek w pokoju dziecięcym, ale także stanowi świetną inspirację do zabawy oraz jest niezwykle praktyczna w przenoszeniu i zabieraniu ze sobą rzeczy, którymi Twoje dziecko lubi się bawić najbardziej ;) !

WYJĄTKOWA KOLEKCJA worków/pojemników do przechowywania zabawek Play&Go

play&go-pojemniki-na-zabawki

Absolutnie wyjątkowe i pomocne w utrzymaniu porządku w pokoju dziecięcym worki na zabawki i inne akcesoria, które nigdzie się nie mieszczą. Worki są duże, pojemne i mają niepowtarzalne, najmodniejsze wzory.

Są worki świecące w ciemnościach, jak worek KOSMOS 

Są też edukacyjne jak MAPA ŚWIATA , gdzie możesz dziecku pokazać cały świat i wymyślać nieskończoną ilość historyjek połączonych z nauką o kontynentach i przygodach jakie niesie ze sobą podróżowanie i poznawanie świata.

worek mapa swiata

 Worki na zabawki są duże i małe ( mini ). Każdy znajdzie worek pasujący do zainteresowań dziecka, kolorystyki czy wystroju wnętrza. Jakże proste stanie się zachęcenie dziecka do zabawy i posprzątania po niej, co jak wiemy łatwe nie jest :) , a z workami Play&Go można połączyć zabawę i porządek !

W kolekcji jest worek do kolorowania, fantastyczna zabawa : 

worek do przechowywania zabawek i do kolorowania +pisaki OMY Paris PLAY&GO

 

A jeżeli tęsknicie za wyjściem do lasu, czy na plażę znajdźcie jakikolwiek kawałek zieleni, w ciszy i spokoju i zabierzcie ze sobą koniecznie : 

wodoodporny worek do przechowywania zabawek Outdoor Zabawa PLAY&GO

 

Jest też seria worków nieco grubsza, która służy jako mata do zabawy, jako worek do przechowywania zabawek oraz nawet jako torba do wózka, czy na ramię, dodatkowo motywy zwierzęce jak LAMA czy PINGWIN w pięknej grafice rozczulają niejedno serce :

worek lamalama mantecodesignworek play&go

 

W workach łatwo schować ulubione klocki, samochodziki, pluszaki czy inne zabawki. Można go łatwo złożyć, rozłożyć i przenieść w inne miejsce. Po rozłożeniu worek w jednej chwili zmienia się w miejsce do zabawy dla dzieci. Worek marki Play&Go można zabrać ze sobą na wakacje, do znajomych, na wizytę do dziadków czy do parku. Każde dziecko może znaleźć własne, oryginalne zastosowanie dla takiego worka w swoim pokoju. Można go powiesić, schować pod łóżkiem czy po prostu położyć na podłodze. Worek Play&Go służy również dzieciom do nauki samodzielnego sprzątania pokoju – wystarczy wrzucić do niego zabawki i gotowe !

pudelka na zabawki

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium