Katalog

Producent

Nowości

poduszki / ochraniacze Jest 5 produktów.

 • 189,00 zł Wysyłka do 5 dni

  Done by Deer

  Done by Deer Dots Poduszka Do Karmienia SzaraDwukolorowa poduszka do karmienia niemowląt w słodkie kropeczki stworzona została z myślą o mamach karmiących, ceniących sobie zarówno komfort jak i wysoką jakość produktów dla dzieci. Hipoalergiczne wypełnienie zapewnia wsparcie zarówno mamie jak i dziecku. 

  189,00 zł
  Dostawa gratis
  Wysyłka do 5 dni
 • 189,00 zł Wysyłka do 5 dni

  Done by Deer

  Done by Deer Dots Poduszka Do Karmienia RóżowaDwukolorowa poduszka do karmienia niemowląt w słodkie kropeczki stworzona została z myślą o mamach karmiących, ceniących sobie zarówno komfort jak i wysoką jakość produktów dla dzieci. Hipoalergiczne wypełnienie zapewnia wsparcie zarówno mamie jak i dziecku. 

  189,00 zł
  Dostawa gratis
  Wysyłka do 5 dni
 • 239,00 zł Wysyłka do 5 dni

  Done by Deer

  Done by Deer Dots Gniazdko Niemowlęce SzarePrzytulne gniazdko dla noworodków i niemowląt delikatnie otula oraz pozwala meluszkowi leżeć w pozycji pół-płodowej, pomagając w stopniowym prostowaniu ciała i łagodnym przystosowywaniu się do nowej, rozprostowanej pozycji. Idealne dla dziecka zarówno podczas leżenia lub drzemki na łóżku, w wózku lub w łóżeczku.

  239,00 zł
  Dostawa gratis
  Wysyłka do 5 dni
 • 179,00 zł 239,00 zł Wysyłka do 14 dni

  Done by Deer

  Done by Deer Dots Gniazdko Niemowlęce NiebieskiePrzytulne gniazdko dla noworodków i niemowląt delikatnie otula oraz pozwala meluszkowi leżeć w pozycji pół-płodowej, pomagając w stopniowym prostowaniu ciała i łagodnym przystosowywaniu się do nowej, rozprostowanej pozycji. Idealne dla dziecka zarówno podczas leżenia lub drzemki na łóżku, w wózku lub w...

  179,00 zł 239,00 zł
  Dostawa gratis
  Obniżka!
  Wysyłka do 14 dni
 • 239,00 zł Wysyłka do 14 dni

  Done by Deer

  Done by Deer Dots Gniazdko Niemowlęce RóżowePrzytulne gniazdko dla noworodków i niemowląt delikatnie otula oraz pozwala meluszkowi leżeć w pozycji pół-płodowej, pomagając w stopniowym prostowaniu ciała i łagodnym przystosowywaniu się do nowej, rozprostowanej pozycji. Idealne dla dziecka zarówno podczas leżenia lub drzemki na łóżku, w wózku lub w łóżeczku.

  239,00 zł
  Dostawa gratis
  Wysyłka do 14 dni